Reviews

Materiāltehniskās nodrošinājuma nodaļas vadītājs Haralds Skrodelis. SIA „J.E.F.” izgatavoja, uzstādīja ozolkoka un ozolkok tapsētas mēbeles Rīgas apgabaltiesas vajadzībām.
Augstāk minētās preces un sniegtais pakalpojums atbilst nepieciešamajām tehniskajām prasībām. Pretenzijas par veiktajiem darbiem nav!
Tiesu Administrācija
Projektu vadītāja Kristīne Kovaļko- Līdzšinējo sadarbību vērtējam pozitīvi. Pēc individuāla pasūtījuma SIA J.E.F izgatavoja, piegādāja un samontēja pasūtītās bāra mēbeles un dažādus interjera priekšmetus.
SIA “J.E.F” ir elastīgi, pozitīvi un ātri reaģē uz dažādām izmaiņām, kas radušās pasūtījuma un saskaņošanas procesā! Sadarbojamies jau vairākkārt!
Vitrum Group
Valdes priekšsēdētājs Leons Zariņš. Sadarbības laikā tika izstrādātas mēbeles un veikti uzstādīšanas darbi

Dobeles un apkārtnes slimnīcā internā blokā un rehabilitācijas nodaļā. Ar sadarbību esam ļoti apmierināti, viss tika paveikts noteiktā termiņā.
Dobeles un apkārtnes slimnīca
Infrastruktūras un attīstības direktors Rihards Fīrmanis. Uzņēmuma SIA “J.E.F” pārstāvji ir ļoti atsaucīgi un saprotoši.

Profesionāli un operatīvi tiek veikti tehniskie darbi. Individuāla pieeja. Uzņēmums piedāvā vairākus ieteikumus un risinājumus mēbeļu izgatavošanā. Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība.
SIA “Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas institūts”
Ražošanas nodaļas vadītājs Kristaps Kaņeps – Tika izgatavoti un montēti nestandarta galdniecības izstrādājumi. Izstrādātie produkti un sniegtie pakalpojumi ir augstā profesionālā līmenī.

Esam apmierināti un rekomendējam SIA “J.E.F” kā kompetentu un atbildīgu sadarbības partneri.
A/S “Elis Tekstila Serviss”
Valdes priekšsēdētājs Māris Broks - jau vairākus gadus uzņēmums sadarbojamies ar firmu SIA ,,J.E.F.", kura regulāri veic mēbeļu un ārdurvju izgatavošanu mūsu uzņēmumā. Ar darba kvalitāti un sadarbību esam ļoti apmierināti ,jo viņi prot paskaidrot un precīzi atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Sadarbību plānojam turpināt arī nākotnē.
SIA “Mārksmens”
Celtniecības departamenta vadītāja Natālija Ļebedeva - par sadarbību ar SIA “J.E.F” varam teikt, ka tā ir bijusi veiksmīga un nākotnē turpināsim sadarboties. Ātra reaģēšana un risinājumu piedāvājumi , kas atbilst tehniskajām prasībām. Pieredzējuši un profesionāli darbinieki.
SIA “R. Evolution 21”
Valdes priekšsēdētājs Kaspars Garlejs - sadarbības laikā SIA “J.E.F” izgatavoja mēbeles un vitrīnas konditorejai.

Rezultāts, darba kvalitāte un izpildes termiņi mūs apmierina, rekomendējam SIA J.E.F arī citiem.
SIA “Junge”
SIA “J.E.F” izgatavoja mēbeļu komplektus SIA “LUMAHS“ vajadzībām. Savstarpējā komunikācija bija viegla un vienkārša. Veiktie darbi izpildīti labā kvalitātē.
Rekomendējam SIA “J.E.F” kā kompetentu un atbildīgu ražotāju.
SIA “Lumahs”